VDA İnteraktif TV Sistemleri

VDA İnteraktif TV Sistemleri

Hotel TV ve İnteraktif TV Sistemleri

VDA’nın yeni Hotel TV sistemi otel müşterisine büyük konfor ve yenilikler, otel işletmesine ise yönetimde büyük kolaylık, eleman sayısından tasarruf, çabuk hizmet imkanı ve kaçakların önlenmesi gibi çok önemli avantajlar sağlamaktadır.
VDA sistemi, merkezi bilgisayara bağlanarak Welcome Page, Pay-TV, Check-Out, Lisan vs. gibi özelliklerin direkt otel bilgisayarından da kumanda edilebilmesini mümkün kılar.
VDA Interaktif hotel TV sistemi personelin daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlar, minibar kaçaklarını önler, Pay-TV, İnternet ve Oyun gibi servisleri ile otele ek gelirler sağlar. Otel müşterisini oteldeki aktiviteler konusunda yönlendirmeye yardımcı olur.
VDA-OTEL TV sistemleri dünyaca tanınmış büyük otellerde kullanılmaktadır. Karadağ, Türkiye Temsilciliği ve Genel Distribütörlüğünü üstlendiği bu ürünleri, yurt çapındaki bayileri vasıtası ile bütün Türkiye’ de hizmetinize sunmaktadır.
Bütün ürünlerde elektronik kilit tertibatlı program hafızaları, ses üst limit sınırlaması, amacı dışında kullanma ve hırsızlığa karşı emniyet tertibatı gibi özellikler standart olarak bulunmaktadır. Özellikle kolay taşınabilen ürünlerde çalınmaya karşı mobilya bağlantısı, banyo için ek hoparlör
bağlantı soketleri vardır.